Patarimai

Užpildykite savo paskyrą nuo pradžios iki pabaigos. Geriau jokios „LinkedIn“ paskyros, negu neužpildyta ir neaktyvi.

Įkelkite tinkamą nuotrauką, kurioje būtų aiškiai matomi veido bruožai ir šypsena, puošianti jūsų veidą ir kelianti pasitikėjimą. Sukurkite trumpą savęs pristatymą (angl. summary). Ši vieta yra labai svarbi – ji atspindi jus ne tik kaip specialistą, bet ir kaip asmenybę. Tik patariame nevartoti visiems gerai žinomų ir pernelyg dažnai girdimų žodžių. Pasistenkite būti originalus.

Jūsų karjeros etapai pateikti „LinkedIn“ paskyroje turi sutapti su išvardintais jūsų CV.

Nepamirškite informacijos „LinkedIn“ paskyroje nuolat atnaujinti ir papildyti.

Naudokite tikslinius raktinius žodžius, taip tapsite lengviau surandamas ir pastebimas atrankų specialistų ir potencialių darbdavių.

Sekite tas kompanijas, kurių veikla žavitės ar norėtumėte tapti jų nariu.

Rinkite rekomendacijas – paprašykite, kad buvę vadovai ar kiti kolegos parašytų apie jus atsiliepimą būtent „LinkedIn“ paskyroje.

Kontaktus „LinkedIn“ tinkle rinkite atsakingai ir tikslingai. Taip sukursite tokį kontaktų ratą, kuriame būsite pastebėtas.

„LinkedIn“ tinklas skiriasi nuo „Facebook“ – kurkite įrašus, kurie asocijuojasi su jūsų požiūriu į darbą, jus dominančiomis naujienomis profesinėje srityje, džiaukitės savo pasiekimais ar kompanijų rezultatais, prie kurių prisidėjote. Geriau venkite nereikšmingų citatų, linksmų paveikslėlių ar anekdotų.

Atidžiai patikrinkite kiekvieną įrašą prieš jį pateikdami, kad neliktų gramatinių klaidų.

Ieškote darbo?

Naujausi darbo skelbimai, patarimai kaip įsidarbinti, konsultacijos ir dažniausia užduodami klausimai.