Kontaktai

VILNIUS
Šeimyniškių g. 1 A (IBC verslo centras, 7 aukštas)
09312 Vilnius, Lietuva
Tel.+370 5 211 3270

UAB „Manpower Lit“

 

Jūsų pasiteiravimo dėl paslaugų laukiame: lt.sales@manpower.lt
Įmonės rekvizitai:
Įmonės kodas: 300529825
PVM kodas: LT100003351316

Manpower Latvia

 

Adreas: Kr. Valdemāra iela 33-17, Rīga, LV-1010

 Manpower  Estonia

 

www.manpower.ee

Adresas: Estonia puiestee 1, 10143 Tallinn, Estija
Tel. +372 630 6565

Živilė Švežauskienė
Business Manager
Zivile.Svezauskiene@manpower.lt

Evelina Latyšovič
Senior Sales Manager
Evelina.Latysovic@manpower.lt

Dovydas Stasytis
Solutions Manager
Dovydas.Stasytis@manpower.lt

Jolanta Barakauskienė
Chief Accountant
Jolanta.Barakauskiene@manpower.lt

Jelizaveta Martynovičienė
HR Partner
Jelizaveta.Martynovitchene@manpower.lt

Renata Odinokova
HR Partner
Renata.Odinokova@manpower.lt

Milda Grigaravičiūtė
HR Partner
Milda.Grigaraviciute@manpower.lt

Olga Mesceriakova
Senior HR Consultant
Olga.Mesceriakova@manpower.lt

Aušra Šalčiūtė-Arbačiauskienė
HR Partner
Ausra.Salciute-Arbaciauskiene@manpower.lt

Eglė Butkienė
HR Partner
Egle.Butkiene@manpower.lt

Ingrida Berdikšlytė
Office Assistant / Marketing Coordinator
Ingrida.Berdikslyte@manpower.lt