Karjeros konsultacijos

„Kaip galėčiau įdarbinti savo kompetencijas šiuolaikinėje darbo rinkoje?“ „Nuėjau į 3 darbo pokalbius, bet gavau neigiamą atsakymą. Ką padariau ne taip?“ „Nežinau, kokį karjeros kelią pasirinkti, esu pasimetusi, -ęs.“ „Koks yra geriausias darbo paieškos būdas?“ „Ko nori darbdaviai? Nesuprantu, kodėl jie nesvarsto mano kandidatūros į tam tikras pozicijas“. „Kaip jaustis užtikrintai darbo pokalbyje?“ „Kaip grįžti į darbo rinką po pertraukos?“ „Norėčiau pakeisti darbo sritį ir profilį. Ar tai įmanoma?“ – su tokiais ir daug kitų klausimų kreipiasi į mus įvairių sričių specialistai.

Tam, kad padėtume žmogui atsakyti į šiuos bei daugelį kitų klausimų, esame parengę karjeros pokyčių valdymo programą. Karjeros konsultavimas – vieniems jau gerai pažįstama, kitiems dar šiek tiek nauja, bet palengva Lietuvoje įsitvirtinanti paslauga, skirta kiekvienam, kuris susiduria su tam tikrais keblumais ar siekia naujų iššūkių savo karjeros kelyje. Konsultacijas pagal šią programą pradėjome rengti 2016 metais ir jau esame vedę daugiau nei 250 karjeros koučingo sesijų bei esame pasirengę padėti dar daugeliui ateityje.

Susipažinkite su mūsų karjeros koučingo konsultante Olga!

„Laukiu Jūsų karjeros koučingo konsultacijoje! Kiekvienas atvejis – unikalus, ir net jeigu turite panašų klausimą, nagrinėju jį 100 procentų atsižvelgus į Jūsų asmenybę ir Jūsų situaciją“.

Daugiau apie mane: https://www.linkedin.com/in/olga-mesceriakova-45158832/

 

Programos metu nagrinėjamos temos:

  1. Tikslo (pvz., įsidarbinimas naujoje įmonėje)  iškėlimas ir jo įgyvendinimo strategija.
  2. Situacijos darbo rinkoje apžvalga.
  3. Kandidato emocinis pasiruošimas naujiems iššūkiams (siūlomas asmenybės kompetencijų klausimynas ir jo aptarimas).
  4. Kandidato sukauptas „turtas“, kurį jis siūlo darbdaviui (asmeninės savybės ir turimų kompetencijų sąrašas) bei „turto“ atitikimas tikslui (norimai pozicijai).
  5. Kandidato reprezentacija išorėje – CV, LinkedIN, social networking.
  6. Tinkamų skelbimų paieškos būdai (darbo platformos, raktinių žodžių išgryninimas).
  7. Darbo pokalbio ypatumai – telefonu bei tiesiogiai.
  8. Derybos dėl darbo sąlygų.
  9. Pirmos 90 dienų naujame darbe.
  10.  Kiti dominantys klausimai.

Temos lanksčiai parenkamos pagal poreikį.

Vienos sesijos kaina (1 val.) – 50 Eur be PVM.

Užsiregistruoti galite [email protected] arba telefonu +370 6 739 0 737

 

ATSILIEPIMAI

Olga,

Ačiū už vertingas  mintis. Beje būtent žemiau aprašytas patarimas po mūsų pokalbio užėmė mano mintis 😊 Kaip dabar papildėt, taip viską ir supratau. Atsirandantį laisvą laiką vertinu, kaip suteiktą galimybę ir būtinai pasinaudosiu jūsų patarimu.

 

Džiaugiuosi, kad pasinaudojau galimybe pakalbėti su Jumis. Jūsų išskirtinimumas – tai nestandartiniai patarimai ir mintys. Dabar man tenka nemažai bendrauti su headhunteriais pvz, +- jie teisingus dalykus bet vienodai, o kartais būtina pakeisti įžvalgų kampą – jūs tą suteikiat.

Ačiū labai.

Gražios dienos.

Viktorija

 

Dėkui Jums, Olga.😊

Laikas greit prabėgo.

Pirmą kartą surizikavau pamačius skelbimą dalyvauti love koučinge ir nesigailiu.

 

Olga, pats didžiausias ačiū! Nesitikėjau šitiek gerų patarimų.

Sėkmės ir svarbiausia sveikatos! 😊

Lina

 

Olga, esu labai dėkinga, kad skyrėte savo laiko ir man pagelbėjote. Gavau naudingos informacios, kurią būtinai panaudosiu!