Laikinas įdarbinimas

Mūsų teikiamos laikino įdarbinimo paslaugos Jums suteikia galimybę susikoncentruoti į pagrindinę savo veiklą ir visus su tinkamo personalo atrinkimu, įdarbinimu ir administravimu susijusius rūpesčius palikti mums. Manpower yra pasiruošusi perimti visas personalo valdymo ir administravimo funkcijas, tokiu būdu užtikrinant pridėtinę vertę, kurią atneš nauji, Jūsų lūkesčius atitinkantys ir bendrų įmonės tikslų padedantys siekti darbuotojai.

Galime Jums pasiūlyti tinkamus darbuotojus trumpalaikiams ir ilgalaikiams projektams. Kai kuriems klientams personalo reikia nedelsiant, vykdant skubų projektą arba susirgus vidiniam įmonės darbuotojui.

Kitos įmonės turi galimybę personalo poreikį planuoti iš anksto ir laikino įdarbinimo paslauga naudojasi prasidėjus specifiniams projektams, sezoninio piko, įmonės restruktūrizacijos metu, esant bendram darbo jėgos stygiui, kasmetinių, motinystės ar tėvystės atostogų metu. Pasitelkdami mūsų atrinktą ir Jums įdarbintą personalą, turėsite galimybę suderinti darbuotojų poreikį su esamu darbo krūviu. Jūsų versle laikino įdarbinimo sprendimas padės užsitikrinti efektyvų verslo vystymą, optimalų kaštų planavimą bei kokybę, sąlygotą aukštos laikinųjų darbuotojų motyvacijos.

Reikalingas laikinas personalas?

Paskambinkite mums telefonu +370 5 211 32 70