Warning: Attempt to read property "ID" on int in /home/manpwr/domains/manpower.lt/public_html/wp-content/themes/manpower/single-paslaugos.php on line 10

Personalo paieška ir atranka bei personalo atrankos proceso nuoma (RPO)

Klientams suteikiame visas būtent jiems reikalingas paslaugas – nuo gyvenimo aprašymų filtravimo, kandidatų pritraukimo iki personalo atrankos tiesioginiu paieškos būdu vykdymo.

Personalo paieškos, pritraukimo ir atrankos projekto metu prisidedame prie jūsų, kaip darbdavio, įvaizdžio formavimo, pabrėždami jūsų stiprybes bei patrauklumą kandidatų akyse. Taip pat daug pastangų skiriame tam, kad kandidatų patirtis atrankos proceso metu būtų kuo pozityvesnė – juk tai yra kandidatų pirmasis įspūdis apie klientą kaip darbdavį. Be to, naudojame aukščiausios kokybės, patikimus vertinimo įrankius, procedūras ir metodikas, kurios leidžia suprasti jūsų verslo ir industrijos, kurioje specializuojatės, poreikius, bei suteikti apčiuopiamą pridėtinę vertę greitai ir efektyviai.

Esame išgryninę pagrindinius „Manpower“ atrankos etapus. Pirmasis ir bene svarbiausias yra išsamus pokalbis su klientu, kurio metu kartu su jumis nustatome keliamus reikalavimus kandidatams į atviras pozicijas, identifikuojame, kokiomis kompetencijomis kandidatai turi pasižymėti. Taip pat daug dėmesio skiriame jūsų organizacijos pažinimui – kokia yra organizacinė kultūra, vizija, misija, vertybės, vadovų bei kolegų lūkesčiai naujam darbuotojui. Visi šie aspektai yra sėkmingo verslo pagrindas kurti darnų abiejų šalių bendradarbiavimą ir užtikrinti, kad rezultatas būtų pasiektas. 

Personalo atrankos proceso nuoma (RPO)

RPO sprendimas suteikia klientui galimybę greitai bei efektyviai laikinai išplėsti vidinę žmogiškųjų išteklių kompetenciją. Kad jūsų projektas būtų sėkmingai įgyvendintas, mes paskiriame profesionalų atrankų specialistą, aprūpintą visais reikalingais bei pačiais veiksmingiausiais darbo įrankiais. Klientas pats nusprendžia suteikto atrankų specialisto darbo vietą, svarbiausius projekto našumo rodiklius, nustato laiko terminus ir kitus projekto atžvilgiu svarbius aspektus. Suteiktas atrankų specialistas numatytam ar sutartam terminui tampa kliento komandos dalimi.

RPO paslauga klientui užtikrins didelio masto bei aukštos apkrovos atrankų projektų sėkmę bei jų našumą laiko atžvilgiu. Tai efektyvu išaugus darbuotojų samdos poreikiui ar pritrūkus resursų apdoroti padidėjusį kandidatų skaičių.

Proceso metu mes pasirūpinsime visais darbdavio įsipareigojimais, grįžtamojo ryšio teikimu, prižiūrėsime bei užtikrinsime reikalingų procesų našumą ir laiko terminų laikymąsi, taip sumažindami papildomų darbų skaičių klientui. Taip pat remdamiesi savo praktine patirtimi bei darbo rinkos išmanymu padėsime klientui pagal poreikį teikdami įžvalgas bei rekomendacijas, kad kliento žmogiškųjų išteklių praktikos būtų aukščiausio lygio.

Specializacija – raktas į sėkmingus naujų talentų paieškos ir atrankos projektus

Jau daugiau nei 16 metų specializuojamės vadovų, profesionalų ir nišinių specialistų paieškos bei pritraukimo, atrankos ir jų įdarbinimo srityse, todėl mūsų talentų pritraukimo partneriai kalba kandidatų kalba ir geba juos sudominti bei pritraukti. 

Ši mūsų specializacija užtikrina geriausius rezultatus bei suteikia didžiausią investicinę grąžą vykdant tiesioginę darbuotojų paiešką bei atranką, kitaip dar vadinamą „galvų medžiokle“, kurią vykdome remdamiesi aukščiausiais etiškumo standartais bei griežtai paisydami BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas). Šiuo būdu pritraukiame aukščiausio lygio, nišinių ar specifinių kvalifikacijų ir daug patirties turinčius specialistus. Taip pat šis kandidatų paieškos būdas yra bene vienintelis efektyvus metodas, kai atranka vykdoma konfidencialiai.

Pardavimai

(Pardavimų vadybininkai, specialistai, prekių priežiūros specialistai, produktų vadybininkai, projektų vadovai, svarbių klientų vadybininkai, verslo plėtros vadovai ir pan.)

Klientų aptarnavimas

(Administratoriai, konsultantai, asistentai, klientų aptarnavimo specialistai su įvairių kalbų įgūdžiais ir pan.)

Finansai ir teisė

(Analitikai, apskaitininkai, buhalteriai, finansininkai, auditoriai, kontrolieriai, bendrų paslaugos centrų specialistai, teisininkai, duomenų apsaugos pareigūnai ir pan.)

IT ir inžinerija

(Įvairių kalbų programuotojai, IT administratoriai, IT architektai, testuotojai, IT komandų vadovai, inžinieriai, inžinerijos vadovai)

Verslo operacijos

(Administracija, marketingas, komunikacija, pirkimai, žmogiškieji ištekliai, logistika ir transportas bei įvairios kitos back-office pozicijos)

Prekyba

(Konsultantai, parduotuvių vadovai, regiono vadovai)

Gamyba

(Kokybės kontrolieriai, operatoriai, planuotojai, meistrai, įvairiausių sričių specialistai bei vadovai)

Šie segmentai yra mūsų stipriosios pusės – mes puikiai išmanome šias sritis bei žinome iššūkius, su kuriais susiduria darbdaviai. Vadovaudamiesi turima patirtimi, gebame pritraukti ne tik nuo „Junior“ iki „Senior“ lygmens specialistus, bet ir atstovybių, įmonių, padalinių bei komandų vadovus. 

Susisiekime ir aptarkime jūsų iššūkius – gal sprendimas slypi atviroje diskusijoje su profesionalais?