Įžvalgos 29 kovo, 2019

ManpowerGroup 2019 metų apdovanojimai

Sukurkime įdarbinimo strategiją jau dabar!
Sprendimai verslui
Ieškote darbo?

Naujausi darbo skelbimai, patarimai kaip įsidarbinti, konsultacijos ir dažniausia užduodami klausimai.

Darbo skelbimai

Dešimtus metus iš eilės ManpowerGroup yra pripažįstama etiškiausia pasaulio kompanija personalo sprendimų srityje. „Ethisphere“ instituto rinkimuose ManpowerGroup buvo įvertinta dėl kompanijos vertybių, puikios reputacijos ir patikimumo.

Tikime, kad verslo etika svarbi klientams, tiekėjams ir kandidatams. ManpowerGroup didžiuojasi, kad etiškas elgesys yra kompanijos vertybė nuo pat jos įsteigimo.

ManpowerGroup taip pat pateko ir į sąrašą kompanijų, kuriomis labiausiai žavimasi (World’s Most Admired (WMA) Companies), kasmet sudaromą žurnalo „Fortune“. Vertybių stabilumas ir užtikrinta plėtra mūsų kompanijai lemia vietą sąraše jau dvyliktus metus.

Sparčiai besikeičiančioje darbo industrijoje buvimas labiausiai žavinčių sąraše yra svarbus įvertinimas, reiškiantis vertybių ir elgesio, aukštos paslaugų kokybės pastovumą, tinkamą įvaizdį visuomenėje.

Šie apdovanojimai ManpowerGroup reiškia tai, jog mes domimės ne tik darbuotojų paieška – mums rūpi kandidatų savirealizacija ir tinkamumas konkrečiai pozicijai. Mes tikime, kad įžengėme į „Talentizmo Amžių“ – šis tikėjimas žmogaus galiomis ir talentu veda į priekį su etiškos ir žavinčios kompanijos vardu.