Įžvalgos 30 sausio, 2022

Kaip lengviau pradėti pirmadienį ir įsitraukti į darbą?

Sukurkime įdarbinimo strategiją jau dabar!
Sprendimai verslui
Ieškote darbo?

Naujausi darbo skelbimai, patarimai kaip įsidarbinti, konsultacijos ir dažniausia užduodami klausimai.

Darbo skelbimai

Net labai mylintiems savo darbą ir karjerą – pirmadienis viena iš sunkesnių savaitės dienų. Perėjimas nuo savaitgalinio ilgo miego grafiko jums kelia įtampą ir užduoda toną visos savaitės nuotaikai? Šie patarimai būtent jums!

Ar esate ten, kur norite būti?

Pirma, ar esate patenkinti savo darbu? Ar dirbate tai, kas jums svarbu? Ar jūsų užimamos pareigos priartina jus ar nutolina nuo jūsų karjeros tikslų? Kuo daugiau žinote apie save ir ko norite, tuo lengviau sukurti strategijas, kaip tai pasiekti. Jei dirbate jums svarbų darbą ir siekiate dalykų, kurių norite, būsite labiau patenkinti ir pozityviau žvelgsite į gyvenimą.

Laikykitės reguliaraus miego ciklo

Jūsų smegenys suvokia, kad darbo dieną turite režimą, o savaitgalį atsipalaiduojate. Tačiau jūsų kūnas to nežino. Ritmas išsibalansuoja ir patiriamas lengvas šokas. Jei savaitgalį dvi dienas miegate ilgai, nenustebkite, kad sekmadienio vakarą bus sunkiau užmigti. Savaitgaliais laikykitės reguliaraus miego grafiko ir pirmadienio rytą suskambėjus žadintuvui bus lengviau keltis.

Nusiteikite

Atidžiai pažvelkite į savo viršininkus ir kolegas, kurie, atrodo, visada yra geros nuotaikos. Jei tikrai gerai juos pažinsite, pamatysite, kad ir jų gyvenimas netobulas. Nors jiems būna sunku, tačiau visus rūpesčius jie palieka už durų ir į darbą ateina tik gerai nusiteikę. Kas rytą turite pasirinkimą. Nuspręskite patys, ar norite, ką nors keisti, ar ne. Savo asmenybės nepakeisite, tačiau yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padėtumėte sau pozityviau žvelgti į gyvenimą.

Padėkite sau

Po savaitgalio kartais sunkiausia pirmadienio dalis yra nežinojimas, nuo ko pradėti. Penktadienį padėkite sau, pasižymėdami pirmadienio ryto dienotvarkę. Pavyzdžiui, savo monitoriuje palikite užrašą arba išsaugokite aplankus, kuriuose bus atliekamos užduotys.

Nuvalykite savo stalą

Penktadienį prieš išeidami iš darbo skirkite pusvalandį valymui ir tvarkymui. Išvalykite tai, ko jums nebereikia, ir įsitikinkite, kad jūsų darbo vieta yra paruošta pirmadienio rytui. Jūsų būsimas aš jums padėkos.

Palepinkite save

Penktadieniais mėgstame laukti savaitgalio. Laukimas suteikia motyvacijos einant į darbą. Tą patį principą naudokite pirmadienį ir planuokite pasilepinimą savaitės pradžioje. Tai gali būti kažkas smulkaus, pavyzdžiui, planas išgerti kavos arba suvalgyti mėgiamą desertą. Atlygio laukimas padės jums priimti dieną pozityviau.