Apie Manpower

Apie kompaniją

„Manpower“ – pasaulinio lyderio personalo sprendimų versle „ManpowerGroup“ dalis – jau dešimt metų iš eilės tituluojama etiškiausia personalo kompanija globaliu mastu.
„Manpower“ komanda Lietuvoje – ekspertai, kuriantys nepriekaištingą kandidato patirtį dalyvaujant atrankoje. Pasitelkę 15 metų patirtį Lietuvos darbo rinkoje, šiandien mes užimame tvirtas pozicijas rinkoje ir specializuojamės specialistų, vadovų ir profesionalų atrankos bei jų įdarbinimo srityse.

Taip pat, teikiame inovatyvias bei konkurencingas pridėtinę vertę generuojančias žmogiškųjų išteklių paslaugas klientams, kurie yra žinomiausios pasaulinės bei vietinės kompanijos, smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės finansų, pardavimų, paslaugų, technologijų (inžinerijos bei IT) ir gamybos segmentuose. „Manpower“ veiklos Lietuvoje sritis apima darbuotojų paiešką ir atranką; nuolatinį ir laikiną įdarbinimą; darbuotojo išdarbinimą (angl. „outplacement“) bei karjeros konsultavimą.
Visi „Manpower“ sprendimai yra individualiai ir tikslingai pritaikyti pagal kiekvieno poreikius, nes mūsų tikslas yra užtikrinti unikaliai profesionalią bendradarbiavimo patirtį tiek su Kandidatais, tiek su Klientais.

Laikinas

įdarbinimas

Išdarbinimas ir

konsultacijos
JAV ir pasaulyje pagal „Fortune U.S.“ ir „Fortune Global“

JAV ir pasaulyje pagal „Fortune U.S.“ ir „Fortune Global“

2019 metais „ManpowerGroup“ 17-tą kartą iš eilės pateko tarp Fortune 500 Amerikos didžiausių kompanijų sąrašų.
Labiausiai gerbiamos kompanijos

Labiausiai gerbiamos kompanijos

„ManpowerGroup“ nominuojama Amerikos Gerbiamiausia personalo paslaugas teikiančia kompanija. Įmonė buvo vertinama pagal aštuonis kriterijus: produktų ir paslaugų kokybę; inovacijas; valdymo kokybę, darbuotojų talentą; socialinę atsakomybę; finansinį tvirtumą; ilgalaikių investicijų vertę; ir korporacijos turto aktyvų naudojimą.
Vieta pasauliniame „Forbes Global“ žurnalo sąraše

Vieta pasauliniame „Forbes Global“ žurnalo sąraše

2018 metais „ManpowerGroup“ JAV buvo pasirinkta kaip geriausia darbo vieta pagal apžvalgas, kurias pateikė daugiau nei 13 000 žmonių iš JAV. „Forbes“ pripažino „ManpowerGroup“ už geras darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą ir patrauklias išmokas.
Etiškiausia HR kompanija

Etiškiausia HR kompanija

2019 metais, jau dešimtus metus iš eilės, „Manpower“ išrinkta etiškiausia personalo kompanija pasaulyje.

MANPOWER

NAUJOS GALIMYBĖS