Personalo paieška ir atranka

Personalo paieška ir atranka yra viena pagrindinių „Manpower“ veiklų. Nuolat investuojame į darbuotojų paieškos technologijas, naudojame pažangiausius informacijos šaltinius ir laiko patvirtintas strategijas, todėl gebame rasti ne tik talentingiausius kandidatus, bet ir  išlaikyti pačius geriausius darbuotojus.„Manpower“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2006 m. ir šiandien mes užimame lyderiaujančias pozicijas rinkoje, esame atidarę biurus Vilniuje bei Kaune, kuriuose dirba profesionalūs ir motyvuoti aukštų rezultatų bendradarbiaujant su Klientais siekiantys konsultantai.

Mes padedame savo Klientams teikdami profesionalią konsultaciją atsirenkant geriausius darbo rinkoje esančius darbuotojus, o taip pat organizuojant bei vykdant atrankos procesą. Be to, naudojame aukščiausios kokybės, patikimus vertinimo įrankius, procedūras ir metodikas, kurios leidžia suprasti Jūsų verslo ir industrijos, kurioje specializuojatės, poreikius, bei suteikti apčiuopiamą pridėtinę vertę greitai ir efektyviai.

Pagrindiniai Manpower Klientai Lietuvoje yra žinomiausios pasaulinės bei vietinės kompanijos, smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės pardavimopaslaugų, finansų ir technologijų segmentuose. Tikime, kad specializacija yra raktas į sėkmingus naujų talentų paieškos ir atrankos projektus. Todėl jau dešimtmetį specializuojamės vadovų, profesionalų ir specialistų paieškos, atrankos bei jų įdarbinimo srityse. Pozicijos, į kurias ieškant bei atrankant kandidatus mes turime daugiausiai patirties:

 

  • Pardavimai: pardavimų vadybininkai, specialistai, atstovai, prekių priežiūros specialistai, produktų vadybininkai.
  • Klientų aptarnavimas: sekretoriai, administratoriai, konsultantai, asistentai, klientų aptarnavimo specialistai, svarbiausių klientų aptarnavimo vadovai.
  • Finansai: analitikai, apskaitininkai, buhalteriai, finansininkai.
  • IT: programuotojai (C++, C#, Java, .NET), IT administratoriai, IT architektai, testuotojai, inžinieriai.
  • Techninė priežiūra: inžinieriai, planuotojai, projektų vadovai, elektrikai.
  • Vadovybė: atstovybių, įmonių ir padalinių vadovai.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu: +370 5 2113270.
Užklausą apie personalo paieškos ir atrankos poreikį siųskite el. paštu: [email protected]

Mes atsakysime į visus iškilusius klausimus, konsultuosime ir padėsime rasti optimalų sprendimą, kurio reikia Jūsų verslui šiandien.

Rekomendacijos

Provided personnel is qualified and meets all our and position requirements. Personnel administrating and accounting services meeet our expectations and we have no claims for our Provider UAB „Manpower Lit“.

Bendradarbiavimu esame patenkinti, jokių pastabų ir nusiskundimų neturime.

UAB „Manpower Lit“ performed its responsibilities always correctly and effectively.

Our partner’s recruitment team proved to be able delivering high quality candidates within challenging timeframes and following demanding requirements. Therefore we are glad to recommend Manpower Lithuania as trusted HR partner.

Nokia Lietuva
DHL Lietuva
L'Oreal SIA Baltic
H&M Hennes & Mauritz's