Išdarbinimas ir konsultacijos

2018 metais gegužės mėnesį kartu su kolegomis iš Right Management iš Švedijos ir Jungtinės Karalystės startavome su tarptautiniu projektu, kurio tikslas buvo paremti bei įgalinti virš 200 mūsų kliento darbuotojų ne tik rasti naują darbą, bet ir atrasti save besikeičiančiame darbų pasaulyje.

Karjeros pokyčių valdymo paslauga (angliškai dar vadinamas Outplacement) nėra plačiai žinoma Lietuvoje. Tad daug laiko skyrėme pokalbiams su darbuotojais, kur pasakojome apie programą, jos turinį, atsakėme į klausimus, išgirdome ir koregavome lūkesčius. Vilniaus „Manpower“ karjeros konsultantų (angliškai – coach) komanda baigusi mokymus pagal specialią Right Management sukurtą programą, pusantrų metų vedė individualias karjeros pokyčių valdymo (angliškai – career coaching) sesijas. Sulaukėme daug gerų atsiliepimų tiek iš konsultuojamų darbuotojų, tiek iš mūsų kliento, tiek iš mus palaikiusių kolegų iš Right Management.

Šiuo metu džiaugiamės, kad kandidatams ir klientams, kurie rūpinasi savo darbuotojais, galime pasiūlyti profesionalias karjeros pokyčių valdymo paslaugas, kurių temos lanksčiai parenkamos pagal konsultuojamojo poreikį.

Esame ne tik techninių darbo paieškos būdų žinovai. Teikdami kitas paslaugas – personalo atrankos ar laikino įdarbinimo – bendraujame su kandidatais, verslo klientais, girdime jų lūkesčius ir žinome, kuo kvėpuoja šiuolaikinė darbo rinka. Bet svarbiausia – mūsų konsultantų komanda, kurių profesionalumas ir žmogiškosios savybės kuria nuostabią susitikimo atmosferą.