Y karta

Y karta pradėjo vadinamąją „start-up” erą! Tikėtina, kad kaip ir kiti tavo kartos atstovai, Tu esi šiek tiek „darboholikas“ ir gyveni tam, kad dirbtum, o darbe arba veikloje ieškai savirealizacijos ir pasitenkinimo darbu, todėl sąmoningai renkiesi tokią veiklą, kurioje patenkintum būtent šiuos poreikius. Bet vienas ryškiausių Tavo ir kitų Y kartos atstovų bruožų yra gyvenimo moto „dirbk ne daugiau, bet protingiau”.
Istorija liudija, kad, lyginant su ankstesnėmis kartomis (tavo tėvų ir senelių), Tu ir Tavo bendraamžiai  turėjote galimybę jau kaip brandžios asmenybės formuotis laisvoje šalyje. Ši aplinka formavo laisvą ir nepalyginamai optimistiškesnį požiūrį ir nuostatas.  O tai yra puikus atspirties taškas verslaus gyvenimo būdo link.

Pasitelkus prigimtinį kūrybinį polėkį, inovatyvų mąstymą bei drąsą, Tu turi išskirtinį potencialą  kurti, vystyti ir statyti imperijas. Pažvelkime, pavyzdžiui, į lietuvaičių sukurtas mobilias aplikacijas. Jos yra naujoviškos, įdomios, drąsios, ir skirtos tam, kad leistų žmonėms tingėti, t.y. palengvintų aktualios informacijos pasiekiamumą, atsiskaitymą ir t.t. Turbūt, sutiksi, jog tinginystė yra ne kas kita, kaip progreso variklis, tad gana nemaža šių inovatyvių verslų funkcija yra padaryti mūsų gyvenimą paprastesnį.

Be to, Tau dar studijų universitete laikais plėtėsi galimybių ribos, vėrėsi pasaulis. Tarp studijų vasaros atostogų metu atsirado galimybės išvykti į užsienį padirbėti, vėliau buvo organizuojamos mainų programos, kuomet galėjote vykti gyventi ir mokytis semestrui į pasirinktą arba paskirtą šalį. Besiplečiančios galimybių ribos pasaulį palengva darė mažesnį, o tai suteikė vidinės laisvės ir keitė mąstymą.

Mūsų patarimas Tau – nepamiršk, kad šalia įvairiausių naujų projektų, darbų, veiklų ir kitų profesinių užsiėmimų yra laikas, kuris turėtų būti skirtas tik Tau ir Tavo sielai: sportas, joga, gera knyga, pašnekesys su geru draugu. Elektroninis darbo paštas bent vieną savaitgalį per mėnesį gali būti ir nepatikrintas. Ir tai nereiškia, kad statomos imperijos pamatai sugrius!  🙂